Eripakkumised

Sarsaparill

Sarsaparill
Tootja: AV Records
Mudel: CD+DVD
Saadavus: 99
Hind: 12.00€
KM-ta: 10.00€

DVD – l saab kontserdile lisaks näha ka intervjuud Lembit Saarsaluga, kus ta jagab mõtteid kontserdist, muusikutest, muusikast, elust ja oma muusikukarjäärist.
Kontserdi kava koosneb Lembit Saarsalu, Olav Ehala ja Uno Naissoo loomingust ja lisaks valik jazziklassikat, mida kvartett on mänginud koos musitseerides aastast 1996.
Kes ei teaks Olav Ehala laule „Vana harjutus“ ja „Siin on oja“, mis sel plaadil on saanud jazziliku kõlavärvi. Lisaks veel kunagisele Noorsooteatri etendusele „ Kuum jäätis“ loodud pala „Western“.
Lembit Saarsalult on kavas 3 veel avaldamata pala „Blues For Hamp“ (pühendus Lionel Hamptonile),“Sarsaparill“ (albumi nimilugu) ja värske kõlaga ballaad „Impressioon“.
Uno Naissoolt on kavas tema igihaljad „Eesti tants“ ja „Komistades“ ning „Õnne algus“ ühtseks tervikuks seotud  D.Ellingtoni palaga „Mood Indigo“.
Jazziklassika osa kontserdil koosneb igihaljastest paladest nagu „Jive Samba“,“ I’m Confessin“, „The Way You Look Tonight“ ja „Here’s  That Rainy Day“. Salvestatud aastal 2009.

Muusikanäidet kuulete siit!

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:AV Records © 2021